Katolickie prezenty - Sklep z dewocjonaliami

Sklep PREZENTY Z DUSZĄ został stworzony z myślą o podopiecznych fundacji TALITHA CUM. Sprzedając rękodzieło artystyczne, dewocjonalia, książki i multimedia chrześcijańskie pozyskujemy środki na finansowanie działalności charytatywnej.

W ofercie znajdą Państwo niepowtarzalne, ręcznie wykonane przedmioty, rzeźby, obrazy, różańce oraz inne dzieła stworzone przez zawodowych artystów, jak i amatorów - przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji.

Oprócz dewocjonaliów sporą część oferty naszego sklepu stanowią książki.

W ofercie: książki religijne z zakresu mistyki, duchowości, hagiografii i eschatologii, a także powieści chrześcijańskie, biografie, książki historyczne, filozoficzne i teologiczne. Wśród nich dział homiletyczny przeznaczony dla kapłanów.

W naszym sklepie znajdą Państwo także książki i gry edukacyjne dla dzieci i młodzieży – wszystkie z chrześcijańskim „kręgosłupem” - bez przemocy i brutalnej walki - budujące miłość i dobro.

Prezenty chrześcijańskie na każdą okazję

Sklep Prezenty z Duszą to prawdziwa kopalnia unikalnych, pięknych i ponadczasowych prezentów, które można wręczyć niemal przy każdej sposobności. Chrzest, komunia święta, ślub czy rocznica to idealne okazje do tego, aby obdarować bliskie nam osoby wyjątkowym prezentem. Wizerunki świętych, różańce, książki, obrazy czy biżuteria to tylko nieliczne propozycje spośród setek produktów dostępnych w naszej ofercie. Spraw bliskim lub sobie prezent. Pamiętaj, kupując w naszym sklepie wspierasz działania na rzecz potrzebujących, dokładając własną cegiełkę w budowaniu dobra.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl