Opcje przeglądania
Producenci

Krzyż jest znakiem wiary chrześcijańskiej i symbolem Męki Pańskiej, przypominając, jak wielką miłością obdarzył nas Zbawiciel, oddając swe życie na krzyżu. Krzyże ukazujące wizerunek Jezusa Chrystusa możemy spotkać na ścianach Kościołów, domów i wielu innych miejsc związanych z działalnością katolicką. Krzyż św. nie tylko upamiętnia mękę Pańską, ale także poświęcenie wszystkich osób, które zostały ukrzyżowane i oddały życie w imię wiary.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór krzyży wiszących. Ozdobny krzyż może stanowić również piękny prezent dla bliskiej osoby z okazji ślubu, bierzmowania czy przeprowadzki do nowego domu.

Krzyże drewniane na ścianę

Większość krzyży drewnianych, wykonujemy sami w warsztacie i pracowni plastycznej Fundacji Talitha Cum. Są wśród nich krzyże o prostej formie, jak również artystyczne krzyże rzeźbione. Każdy nasz krzyż wykonany z drewna to produkt wyjątkowy, indywidualny i niepowtarzalny, stworzony z największą starannością i oddaniem. 

Krzyże z metalu do zawieszenia

W ofercie sklepu posiadamy również krzyże wykonane z metalu lub z połączenia metali i drewna. Są wśród nich jedyne w swoim rodzaju, unikatowe wyroby rękodzielnicze, takie jak np. artystyczne krzyże metalowe zdobione kolorową żywicą.

Krzyże chrześcijańskie w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele rodzajów krzyży chrześcijańskich, wykonanych z różnych materiałów i różnymi technikami - do zawierania na ścianie i stojących. W kategorii tej dostępne są:

  • krzyże szklane witrażowe,
  • krzyże drewniane proste,
  • krzyże drewniane z rzeźbą Chrystusa,
  • krzyże z Duchem Świętym,
  • krzyże z Trójcą Świętą - tzw. Tron Łaski,
  • krzyże benedyktyńskie,
  • krzyże srebrne i posrebrzane,
  • krzyże - pamiątki Sakramentu Bierzmowania.

Krzyż drewniany, witrażowy i wiele innych - podaruj wyjątkowy prezent!

Zastanawiasz się nad prezentem dla osoby wierzącej? Krzyż jest najważniejszym symbolem chrześcijaństwa. Bogata oferta oferowanych przez nasz sklep wzorów i rozmiarów krzyży katolickich pozwala na wybór krzyża według własnych preferencji i upodobań. Poszukując prezentu dla bliskiej osoby, warto zwrócić uwagę na unikalne, ręcznie wykonane krzyże w formie witrażu. Na specjalną uwagę zasługują także krzyże malowane w formie ikony, które stanowią swoiste dzieło sztuki sakralnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl