Opcje przeglądania
Producenci

Obrazki religijne

Oferujemy Państwu szeroki wybór obrazów sakralnych i świeckich, które będą stanowiły nie tylko piękną ozdobę pomieszczenia, ale także okazję do zadumy i modlitwy.

W naszej galerii znajdą Państwo zarówno wysokiej jakości reprodukcje znanych obrazów i ikon, jak również unikalne dzieła oryginalne wykonane przez artystów (zawodowych i amatorów) tworzących pod Tatrami. Obrazy te wykonane są różnymi technikami między innymi: malarstwo olejne, malarstwo na szkle, malarstwo na desce, bogato zdobione malarstwo reliefowe i inne. Dostępne w różnych rozmiarach, obrazy sakralne można z łatwością dopasować do swoich indywidualnych potrzeb oraz wielkości pomieszczenia. Dostępne obrazy w ozdobnych ramach i bez nich.

Obrazy świętych i błogosławionych

Dostępne w naszym sklepie obrazy przedstawiają wizerunki świętych i błogosławionych, a także sceny biblijne Starego i Nowego Testamentu, związane z np. drogą krzyżową. Obrazy sakralne przedstawiające Jezusa, postacie Świętych, Matkę Boską czy Anioła Stróża są doskonałym pomysłem na prezent z okazji wielu uroczystości, takich jak komunia święta, chrzest, ślub, urodziny, rocznice ślubów kapłańskich i zakonnych.

Malarstwo religijne obecne jest nie tylko w kościołach, lecz także w domach. Wiele osób posiada obrazy Jezusa Chrystusa czy Matki Boskiej, które mają ogromne znaczenie w naszej religii i kulturze. Nasz sklep internetowy oferuje unikalne, ręcznie malowane obrazy święte na płótnie, na szkle, ceramiczne, ikony czy obrazy religijne na drewnie. Święty obraz na ścianie przypomina nam o codziennej modlitwie. Jest to również symbol ciągłej obecności i opieki świętych. Każda osoba wierząca powinna spoglądać na symbole religijnie nie tylko w świątyniach czy podczas wydarzeń religijnych, lecz każdego dnia we własnym domu. Obraz namalowany przez amatora przez wielu jest bardziej cenny niż reprodukcje sprzedawane na masową skalę. Płótno, deska czy szkło z wizerunkiem świętego bądź przedstawiające scenę z Biblii staje się wyjątkowym, unikalnym dziełem, które dumnie zdobi ścianę w domu szczęśliwego nabywcy. Obraz to świetny podarunek dla najbliższych nam osób.

Wizerunki świętych i Jezusa Chrystusa

Oferowane przez na obrazy przedstawiają m.in. Jezusa Chrystusa niosącego krzyż, Matkę Boską Nieustającej Pomocy, Świętą Rodzinę, św. Michała Archanioła, bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, Jezusa Chrystusa Miłosiernego, Matkę Bożą Częstochowską, Ostrobramską, Ludźmierską. W ofercie znajdują się również wizerunki, takie jak Matka Boża Jasnogórska, Jan Paweł II, Św. Teresa od Dzieciątka Jezus, Św. Józef, Św. Charbel, Św. Anna i inni.

Kupując obrazy religijne w naszym sklepie wspierasz podopiecznych fundacji Talitha Cum.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl