fundacja@talithacum.org | +48 608 343 206
Producenci

Oferujemy Państwu szeroki wybór obrazów sakralnych i świeckich które będą stanowiły nie tylko piękną ozdobę pomieszczenia, ale także okazję do zadumy i modlitwy.

W naszej galerii znajdą Państwo zarówno wysokiej jakości reprodukcje znanych obrazów i ikon, jak również unikalne dzieła oryginalne wykonane przez artystów (zawodowych i amatorów) tworzących pod Tatrami. Obrazy te wykonane są różnymi technikami między innymi: malarstwo olejne, malarstwo na szkle, malarstwo na desce, bogato zdobione malarstwo reliefowe i inne. Dostępne w różnych rozmiarach, obrazy sakralne można z łatwością dopasować do swoich indywidualnych potrzeb oraz wielkości pomieszczenia. Dostępne obrazy w ozdobnych ramach i bez nich.

Obrazy sakralne przedstawiające Jezusa, postacie Świętych, Matkę Boską czy Anioła Stróża są doskonałym pomysłem na prezent z okazji wielu uroczystości, takich jak komunia święta, chrzest, ślub, urodziny, rocznice ślubów kapłańskich i zakonnych. W ofercie religijne wizerunki, takie jak, Matka Boska Ostrobramska, Matka Boska Nieustającej Pomocy, Matka Boża Jasnogórska, Jan Paweł II, Św. Teresa od Dzieciątka Jezus, Św. Józef, Św. Charbel, Św. Anna i inni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl