Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

W religijnym sklepie internetowym naszej fundacji oferujemy ewangelizacyjne multimedia. Proponujemy wartościowe filmy religijne niosące pozytywne przesłanie i nadzieję, krzewiące moralne postawy, uczą miłości do Boga i ludzi, miłosierdzia bożego i odwagi. Znajdziesz tutaj opowieści i biografie świętych, filmy inspirowane ich życiem, wspaniałe opowieści o sile wiary i różańca, o zbawiennej mocy przebaczenia, miłości i wierności, o rodzinie, przedstawiające fragmanty z życia Jezusa Chrystusie i Maryi oraz innych postaci Biblijnych oraz o Janie Pawle II.

To nie tylko piękne opowieści z ważnym przesłaniem, ale także przyjemna i wartościowa rozrywka dla całej rodziny. Oglądanie ich skłania do przemyśleń nad ludzką naturą, pełną ułomności i niedoskonałości, ale także skłonną do heroicznych zrywów i wspaniałych dokonań.

Nasze filmy chrześcijańskie nagrane na płyty DVD przyniosą Wam nadzieję i radość, dodadzą otuchy i umocnią Was w wierze i zbliżą do Boga, bądż też wezwią do nawrócenia  - można więc pokusić się o stwierdzenie, że stanowią jeden z elementów duchowego rozwoju każdego chrześcijanina, poprawy życia i pokochania siebie, Boga i bliźniego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i składania zamówień.

Filmy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl