Menu

MAPA CHRONOLOGICZNA HISTORII ŚWIATA

Dostępność: brak towaru
Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: C290-8121F
Pin It

Opis

Tytuł: MAPA CHRONOLOGICZNA HISTORII ŚWIATA 

Wydawnictwo: ANDĚLSKÁ KŘÍDLA s.r.o.

Rok wydania: 2022

Oprawa twarda

Format: 310 x 440 mm

Długość rozłożonych kart: 6 m

Liczba kart: 34

Książka-mapa powstała w oparciu o oryginalną wiktoriańską mapę opublikowaną w 1890 roku w Anglii przez Edwarda Hulla, profesora geologii. Ta wyjątkowa publikacja z rysunkami oferuje czytelnikom całą historię ludzkości, od jej początków – 23 października 4004 r. p.n.e. i przedstawia wszystkie ważne zdarzenia w kolejności chronologicznej, wraz z różnymi światowymi kontekstami. Oryginalny ludzki rodowód został tu obszernie zilustrowany ponad 400 znaczącymi wydarzeniami. Przedstawiono tu również kluczowe postacie, które wpłynęły na historię świata.

Od czasu pierwszej publikacji mapa była wielokrotnie sprawdzana i uzupełniana. Teraz jest dostępna również dla polskojęzycznych czytelników. Wydana w 2022 publikacja zawiera wszystkie aktualizacje przeprowadzone do 2021 r. 

Mapa zawiera 34 strony A0 połączone w jedną spójną mapę. Publikacja obejmuje łącznie ponad 12 metrów informacji. Oprócz stron chronologicznych z przodu, druga strona przedstawia informacje o najważniejszych dynastiach państwowych i królestwach ludzkiej historii, takich jak Polska, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Chiny itp.

Oryginał niniejszej mapy wiktoriańskiej znajduje się w Bibliotece Narodowej w Londynie.
Po 21 latach pojawia się ponownie na rynku czeskim w nowym, zaktualizowanym wydaniu.

Na całym świecie sprzedano już około 1,5 mln egzemplarzy tej bestsellerowej książki.
Można tu znaleźć wiele informacji o najbardziej znaczących rodach i dynastiach panujących na świecie, które sięgają aż do obecnej polityki.

Przedstawiona tu chronologia jako jedyna oferuje ogólnoświatowe powiązania, a więc będzie uniwersalna bez względu na to, czy zostanie zakupiona w Czechach, Japonii, USA, czy w innym kraju. Zawiera kompletne dane z całego świata dotyczące sięgającej 6000 lat historii, i to aż do roku 4.004 p.n.e.

Oprócz stron chronologicznych z przodu, druga strona przedstawia informacje o najważniejszych dynastiach państwowych i królestwach ludzkiej historii, takich jak Polska, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Chiny itp.

KUPUJĄC U NAS WSPIERASZ DOBROCZYNNE DZIEŁA FUNDACJI TALITHA CUM.

DZIĘKUJEMY W IMIENIU NASZYCH PODOPIECZNYCH.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl