Menu

VADEMECUM ARTYSTY. MUZYKA I TANIEC - praca zbiorowa

Vademecum 1.jpg
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: E6FB-3387D
Pin It

Opis

Tytuł: VADEMECUM ARTYSTY. MUZYKA I TANIEC

Autor: praca zbiorowa - red. Hanna Szych

Wydawnictwo: Instytut Muzyki i Tańca

Rok wydania: 2018

Oprawa miękka

Wydanie I

 

Bardzo potrzebna i przydatna książka!  Jeszcze nie było podobnej pozycji na rynku księgarskim. 

Jest to poradnik dla młodych muzyków i tancerzy rozpoczynających karierę artystyczną oraz dla artystów doświadczonych, którzy chcieliby zmienić kierunek lub formę swojej aktywności zawodowej.

Książka zawiera zebrane informacje, których młody artysta nie otrzyma w szkole muzycznej ani podczas studiów. Pierwsza część VADEMECUM to przewodnik administracyjno-prawny. Zawiera szerokie i dokładne omówienia takich zagadnień jak formy prawne uprawiania zawodu, prawa autorskie, źródła i możliwości wsparcia finansowego artystów oraz ich prawa do świadczeń socjalnych.

Wszystkie informacje podane są w sposób bardzo praktyczny - z odniesieniami do aktów prawnych i instrukcjami  jak załatwić daną sprawę, jak aplikować o środki, jakie druki wypełnić, gdzie je złożyć itp. Adresy internetowe zapisane w kodzie QR przenoszą błyskawicznie do właściwych stron. Najważniejsze informacje są wyszczególnione w formie graficznej. 

Druga część VADEMECUM napisana została przez artystów-praktyków i doświadczonych nauczycieli zawodu. osobne rozdziały dedykowane są wokalistom, instrumentalistom i tancerzom i znajdziecie  porady, których nigdzie indziej nie znajdziecie. Autorzy skupili się na tym, aby młodym artystom ułatwić drogę do kariery zawodowej w kraju i za granicą. Dzielą się oni swoimi doświadczeniami i rekomendują dobre praktyki. Między innymi dotyczące takich kwestii jak: sposoby wypromowania siebie, korzystanie z agencji artystycznych, organizowanie życia zawodowego artysty, skuteczne metody szukania sponsorów i mecenasów itp.  

To nie teoretyczne rozważania, tylko praktyczne konkrety! Z adresami, nazwami i nawet kwotami: np. co uwzględnić w kosztorysie własnego przedsięwzięcia artystycznego i ile można zarobić;  a także jakie są stawki w zagranicznych orkiestrach i zespołach baletowych itd.

VADEMECUM jest ilustrowane dowcipnymi karykaturami, które "dopowiadają" zawarte w książce treści.

POLECAMY!!!

Na dołączonych zdjęciach można zobaczyć spis treści.

Galeria produktu

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl