fundacja@talithacum.org | +48 608 343 206
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Różaniec jest rodzajem modlitwy, której sensem jest duchowe przyjęcie Jezusa Chrystusa, którego przewodniczką jest Matka Boża. Modlitwa ta została obdarzona przez Kościół Katolicki ogromnym znaczeniem duchowym - przypisywana jest jej moc wyzwalania z okowów zła oraz zjednywania sobie błogosławieństwa i łaski. Dlatego też dla każdego katolika jest to ważny gadżet, bądź biżuteria.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz piękne różańce - drewniane, ażurowe z metalu pozłacanego lub posrebrzanego, ze szklanych kamieni lub z paciorkami z tworzywa sztucznego - koronki na posrebrzanym drucie. Ciekawą propozycją jest także różaniec bransoletka na rękę oraz różańce na palec. Znajdziesz tutaj różańce tradycyjnie zawierające medalik Matki Boskiej i Chrystusa na Krzyżu, ale także modele różańca zawierające relikwie świętych. Modlitwa różańcowa traktowana jest przez katolików w szczególny sposób, odmawiana jest podcza październikowych nabożeństw różańcowych, pielgrzymki, jako pokuta, modlitwa za zmarłych lub w trudnych momentach naszego życia.

Nasze różańce to wspaniały pomysł na prezent dla każdego Chrześcijanina, który będzie przypominał o przynależności do wspólnoty Kościoła. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych u nas produktów i składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl