fundacja@talithacum.org | +48 608 343 206
Producenci

Literatura chrześcijańska jest pokarmem dla ducha. W sklepie naszej fundacji znajdziesz nie tylko książki religijne, ale także przewodniki po obiektach sakralnych, żywoty Świętych oraz lekkie powieści, jest tu też Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, modlitewniki, biografia Ojca Pio oraz poradniki.

Dobre książki religijne cechują się tym, że oferują czytelnikom dobre, krzepiące przesłanie, które mogą zastosować w swoim życiu. Odpowiadają na ich potrzeby i problemy duchowe i psychologiczne oraz pozwalają osiągnąć Miłosierdzie Boże.  Dzięki nim każdy z nas może dostrzec rozwiązanie swoich problemów, otrzymać wsparcie i pociechę.

Oferujemy książki religijne dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Pięknie wydane, w jasny sposób opowiadające o tym czym jest wiara, duchowość, gdzie szukać Boga i jak z Nim rozmawiać. Najmłodsi dowiedzą się także kim byli Karol Wojtyła, święty Piotr oraz Rafael. Nauczą się jak przeżyć życie w miłości do Pana Boga oraz ludzi. Nasze lektury to nieoceniona pomoc w procesie wychowywania i kształtowania osobowości małego chrześcijanina.

Czytanie ich to nie tylko modlitwa, lecz także wartościowa rozrywka - wspaniałe książki podróżnicze, powieści i zbiory opowiadań. To książki bez przemocy, skłaniające do rozmyślań nad zawiłościami przedstawionych w nich opowieści i nad ludzką naturą.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą bogatą ofertą książek. Książki te to doskonały pomysł na prezent dla każdego katolika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl