fundacja@talithacum.org | +48 608 343 206
Producenci

W życiu każdego wierzącego i praktykującego chrześcijanina jedną z najważniejszych ról pełni duszpasterz. Uczestniczy on w ważnych dla nas wydarzeniach - udziela ślubu, sakramentów Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, odwiedza ludzi starszych i niedołężnych, udziela ostatniego namaszczenia nieuleczalnie chorym wiernym, odprowadza ich w miejsce ostatniego spoczynku i odprawia eucharystię. Ale także służy wsparciem w codziennych rozterkach, dodaje otuchy i wiary, pomaga wzmocnić się w wierze i miłości do Boga i bliźnich.

Tę pomoc warto docenić i wybrać prezent dla księdza, który będzie wspaniałym dowodem wdzięczności za okazane przez niego wsparcie. Będzie to dla niego z pewnością ważne wydarzenie i utwierdzi go w przekonaniu o słuszności obranej przez niego drogi duszpasterskiej.

Najczęściej prezent dla księdza wręczamy z okazji święceń kapłańskich, prymicji, w ramach podziękowania za pomoc w trudnych sytuacjach, bądź też za udzielenie niektórych sakramentów, np. w Polsce rodzice dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej wręczają księdzu prezent.

Dobrym pomysłem na prezent są książki. Oferujemy Państwu szeroki wybór różnorodnych publikacji, które z pewnością przypadną do gustu kapłana, będą prezentem skromnym, lecz również niezwykle wartościowym. Nasze książki to zbiór publikacji o zróżnicowanej tematyce - są tu pouczające kazania na różne okazje, homilie, myśli odnoszące się do kazań np. ślubnych, poradniki dotyczące rozmów z chorymi oraz spowiedzi. Wszystkie pięknie wydane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl